fbpx

Andrzej Twarowski

Andrzej Twarowski

Menedżer z doświadczeniem w usługach profesjonalnych dla biznesu, bankowości i liniach lotniczych. Trener i konsultant biznesowy. Prywatnie miłośnik koszykówki. Tato x 9.

Ireneusz Krosny

Ireneusz Krosny

Aktor. Mim specjalizujący się w pantomimie komicznej. Od 1992 roku prowadzi Teatr Jednego Mima. Absolwent KUL. Laureat statuetki MAX w 2016 roku w kategorii osoba. Tato x 3.

Andrzej Lampert

Andrzej Lampert

Piosenkarz i śpiewak operowy. Występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu oraz w wielu operach w kraju i za granicą. Laureat XI Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury w kategorii ,,Najlepszy Śpiewak Operowy’’. Tato x4.

Michał Kot

Michał Kot

Socjolog, ekspert w zakresie demografii, analizy polityk społecznych, badań socjologicznych, zarządzania w biznesie i nowych technologii. Dyrektor Instytutu POKOLENIA. Autor wielu publikacji i raportów na temat demografii, polityki rodzinnej i wpływu nowych technologii na życie społeczne. Członek Rady Rodziny przy Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Tato x 5.

Adam Zych

Adam Zych

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz University of Applied Sciences w Kolonii (Niemcy). Od 20 lat rozwija własny biznes w branży sportowej oraz osłon słonecznych. Pomysłodawca i Prezes Fundacji Projekt PL, która walczy o przywrócenie znaczenia rodziny. Inicjator akcji Uwaga! Smartfon oraz Forum Gen. Tato x 4.

Kenny Henao (USA)

Kenny Henao (USA)

Pastor w Spring of Life Fellowship w Miami. Muzyk. Tato x 4.

Krzysztof Mikuła

Krzysztof Mikuła

Manager i prawnik. Z bogatym doświadczeniem w biznesie i administracji, teraz koncentruje się na edukacji. Jeden z liderów Projektu Edukacyjnego Węgielek z blisko 1000 dzieci w przedszkolach i szkołach w Katowicach i Gliwicach. Wiceprezes TDJ Foundation. Wspiera sieć placówek edukacyjnych prowadzonych w modelu edukacji spersonalizowanej. Tato x 4.

Vitalij Tyman (Ukraina)

Vitalij Tyman (Ukraina)

Pedagog. Trener. Sportowiec. Rehabilitant. Założyciel Ojcowskiego Klubu O.K. Tato.Net we Lwowie.

Łukasz Wołek

Łukasz Wołek

Dr Mateusz Szpytma

Dr Mateusz Szpytma

Zastępca Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej, w którym pracuje od 2000 r. Absolwent UJ. Autor licznych publikacji. Szczególne miejsce w jego badaniach oraz w pracy popularyzatorskiej zajmuje historia rodziny Ulmów. Wielokrotnie odznaczany, m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi. Zasiada w wielu radach programowych. Tato.

Maksym Bondarenko (Ukraina)

Maksym Bondarenko (Ukraina)

Absolwent Instytutu Nauk o Rodzinie. Pracownik Caritas Ukraina. Doradca życia rodzinnego. Z żoną Olgą prowadzi szkołę rodzenia. Absolwent szkoły trenerskiej Tato.Net oraz założyciel klubu Super Tata we Lwowie. Tato x 6.

Paweł Sopkowski

Paweł Sopkowski

Przedsiębiorca, pionier polskiego coachingu i mentoringu. Założyciel i prezes Zarządu CoachWise S.A, członek założyciel International Coach Federation Polska, członek Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz programu mentoringu młodych przedsiębiorców Youth Business Poland. Tato x 2.

Scroll to Top